HAKKIMIZDA

Bizi daha yakından tanıyın

HAKKIMIZDA

Firmamız 2002 yılından bu yana fotokopi makinaları teknik servisi, yazıcı teknik servisi, faks cihazları teknik servisi, zebra yazıcı teknik servisi ve projeksiyon teknik servisi hizmetleri vermektedir. Bizler sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcılarımıza bu yenilikleri en kaliteli ve en ekonomik şekilde nasıl verebileceğimizi ilke edinmiş bir yapıya sahibiz. Firmamızın temelini kaliteli ve zamanında hizmet ile attık, bu temel bizlere müşterilerimizin güvenini, müşterilerimizin güveni ise bizim sektördeki yerimizdir.

Ofis teknolojileri bizlere büyük kolaylıklar sağlamakla birlikte amacına uygun cihazlar kullanıldığı taktirde büyük ölçüde zamandan tasarruf sağlar. Bizler müşterilerimize büro makineleri konusunda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bunun başlıca sebebi kullanıcıların baskı çözümleri için yaptıkları yatırımların, kullanım amaçlarına uygun orantılı olmasıdır.

Büro makineleri konusunda uzman bir altyapıya sahip olan firmamız kaliteli, hızlı ve dürüst bir teknik servis anlayışı ile yoluna bugünlere kadar devam etmiştir. Bizler şu mantığı çok iyi biliyoruz ki '' İşinde başarı verilen sözler ile belli olur ''